השוואת מחירים בצ'יק
עדכון אחרון:
24- מאי -2022
  סה"כ הצעות במערכת:2491
השוואת מחירים
חבילות נופש
טיסות
מלונות חו"ל
מלונות בארץ
טיולים מאורגנים
טיולי משפחות
הפלגות
הרגע האחרון
טוס וסע
 
 
ראשי > אודות

מה זה Pricense?

Pricense הוא אתר להשוואת מחירי תיירות ונופש, מהגדולים בארץ. האתר משלב טכנולוגיה מתקדמת, הסורקת את אתרי התיירות השונים מדי יום ומסדרת וממיינת אותם במקום אחד. כך שלכם, יהיה קל ונוח למצוא את הצעת התיירות הטובה והזולה ביותר.

מה עוד Pricense מציע?

מכיוון שהקמת אתר תיירות עולה הרבה מאוד כסף, Pricense מציע לסוכנים שאין ברשותם אתר, את האפשרות לפרסם את החבילות אותם הם משווקים בפרייסנס עצמו! כך משרדי נסיעות מכל גודל יכולים להתחרות שווה בשווה מול משרדי התיירות הגדולים במדינה.

למה כדי לפרסם ב-Pricense?

כאשר אתם מפרסמים בפרייסנס, ההצעה שלכם מופיעה בפני אלפי ישראלים מדי חודש. במידה וההצעה שלכם משתלמת יותר מהמתחרים, היא תופיעה במקומות הראשונים בקטגוריות השונות ולפיכך אתם מגדילים את הסיכוי שיזמינו חופשה דרככם. שיטת המיון והפילוח בפרייסנס, מאפשרת לכם לפרסם בדיוק לקהל היעד שלכם. הסטטיסטיקות באתר מאפשרות לכם לעקוב אחר ביצועי החבילות השונות ולעדכן את ההצעות שלכם בהתאם.

מה התוכניות שלכם לעתיד?

אנו עובדים קשה בכדי לשפר את האלגוריתם עוד ועוד. אנו רוצים להגדיל את מספר האתרים אותם אנו מכסים, ולהוסיף מוצרים וקטגוריות חדשים. בנוסף אנו רוצים להקל עליכם את החיפוש אחר המוצרים השונים ולפיכך אנו פועלים לשפר גם את השימושיות של האתר.

אנו רוצים לשמוע מכם!

אם יש לכם רעיון עבורנו, אם מצאתם שגיאה או אם סתם בא לכם לדבר איתנו, לחצו כאן וספרו לנו על מה חשבתם.
 
 
כל הזכויות שמורות © www.pricense.com
2011-2022